What the Hop? Jan’17

What the Hop-

Ką rasite šiame naujienlaiškyje?

  1. Video iš The Snowball 2016
  2. Apie 30 Second Swing Dance Showcase 2017 konkursą
  3. Video iš Lindy Focus XV
  4. Swing At Spring 2017 renginys Kaune
  5. Išmok šokti Balboa per Balshop #3
  6. Išmok šokti Collegiate Shag’ą per SHAG that thing #3
  7. Paskutinė? lindyhopo naujokų grupė šį sezoną.

The Snowball 2016

Solo Jazz finale dvi merginos ir abi lietuvės – Eglė Regelskis ir Austėja Žalalytė – parvežė į Lietuvą pirmą ir trečią vietas.

Advanced Jack’n’Jill konkurse Eglė Regelskis irgi laimėjo 1 vietą.
Ana Umnova
iš Lindyhop.lt klubo laimėjo 3 vietą.

3 val. nakties vykusiame SLOW DANCE COMPETITION Eglė Regelskis laimėjo 2 vietą.
O dabar įdomu pažiūrėti, kas laimėjo 1 vietą, taip?

Ir vienas video, kuriame yra geriausi pasaulio talentai be lietuvių ;)
Skye, Frida, Remy ir Alice.

30 Second Swing Dance Showcase 2017

2016-30-sec-1920x1080

Šį kartą bus trys divizionai:

  • SOLO pasirodymą atlieka vienas šokėjas,
  • COUPLES – porinį pasirodymą atlieka 2 žmonės,
  • TEAM – pasirodymą atlieka 3 – 6 žmonių grupė.

Pasirodyme gali būti atliekami bet kurie svingo šokiai. Esmė – plius minus lygiai 30 sekundžių svingo muzikos ir Jūsų pasirodymas su triukais, fintais ir kitais šou elementais. Kiekviename divizione laimės geriausias šou, kurį balsavimu rinks renginio žiūrovai. Teisėjų komisija įvertins ir išrinks ARTISTŲ ARTISTĄ bei ŠOKIO MEISTRO vertus pasirodymus kiekviename divizione.

Hoppers’ šokių studija visiems užsiregistravusiems iki vasario 20 d. suteiks 30 min konsultaciją.

Registruokis, dalyvauk ir tapk žvaigžde!

Lindy Focus XV

Lindy Focus yra naujametinis festivalis su fantastiška gyva muzika vykstantis JAV. Šiemet į jį nuvažiavo dvi lietuvės – Eglė Nemickaitė ir Pamela Gaižutytė.

Žemiau rasite Solo Jazz konkursą, kuriame dalyvavo Pamela. Bet turėdami laiko, pasileiskite bent vieną iš tiesioginių transliacijų, kuriose groja Jonathan Stout Orchestra atliekama muzika. 

Trečius metus iš eilės Lindy Focus festivalyje kiekvieną vakarą Jonathan Stout Orchestra groja skirtingų svingo eros atlikėjų muziką, pvz.: Duke Ellington, Artie Shaw, Benny Goodman.

2015 m. renginyje organizatoriai paskelbė apie Kickstarter kampaniją, per kurią siekia surinkti pinigų tam, kad būtų atkurtos Chick Webb kūrinių natos. Iki šiol Chick Webb‘o kūriniai nebuvo atkuriami šių laikų svingo atlikėjų. Šiais metais iš Lindy Focus festivalio vakarų buvo skirtas būtent Chick Webb muzikai, pradėkite klausytis muzikos būtent nuo šio vakaro transliacijos.

Lindy Focus XV
Solo konkursą užtikrintai laimėjo Pamela. Atėjo ir laimėjo. Jos 2 išėjimai: 3:58 ir 6:07.

Chick Webb naktis. Prasukite video iki 8:00 minutės.

Benny Goodman naktis. 1 dalis nuo 8:15 min.

Artie Shaw naktis.

Benny Goodman naktis. 2 dalis.

Swing At Spring 2017

15896145_1506467596060474_4835232445697371981_o
Vasario 11 d.

Kasmetinis ŠOKIS LT Lindy Hop organizuojamas vakarėlis, kuris šiais metais šauksis pavasario ir vyks vasario 11 d. Dienos metu vyks Solo Jazz seminarassu Pamela, o vakare gros dvi gyvos muzikos grupės – Cajun Spices ir TheShoekillers, Be to vyks Team Division, Invitational Strictly, Open Jack’n’Jill, Solo Jazz konkursai. 

Rezervuokis tą šeštadienį kelionei į Kauną. Važiuosim šokti!

Balshop 3

Išmok šokti Balboa

3 pamokos po 1,5 val per savaitgalį, kad po tokio savaitgalio jau galėtum šokti Balboa per vakarėlius. Sausio 27 – 29 d., penktadienį – sekmadienį, vyksiantis seminaras su Martynu ir Lina padės susipažinti su šiuo subtiliu šokiu ir suprasti, kas yra ten tokio magiško ir smagaus.

Slow Bal

Slow Bal yra Balboa įkvėptas šokis skirtas šokti pagal lėtesnę svingo muziką. Seminaras skirtas jau šokantiems kitus svingo šokius ir ypač jau šokantiems Balboa. 3 pamokos po 1,5 val. su Martynu ir Lina nuo penktadienio iki sekmadienio.

shag-that-thing-2017-jan

Išmok šokti Collegiate Shag’ą

SHAG that thing yra Collegiate Shag’o seminaras, norintiems išmokti šokti nuo pagrindų. Pritaikyta nešokusiems visai, bet labai tinka ir sveikintina jau turintiems svingo šokių patirties. Trys dienos pamokų po 1,5 val. išmokys Jus vesti/sekti partnerį, girdėti ir suprasti svingo muziką, pagrindiniai žingsneliai ir jų variacijos pasidarys tokie natūralūs, kad mistika bus kitiems Jus stebint šokių aikštelėje. Ką bekalbėti apie tai, kad tikrai nustebsite, kaip gera yra pradėti savaitgalio dieną su šokiais.

Turbūt paskutinė šį šokių sezoną lindyhopo naujokų grupė pradės pamokas nuo vasario 2 d. su Hoppers’ šokių studijos įkūrėjais Martynu ir Egle. Vietų dar yra, tačiau follower’ių (“merginos” rolė) laukiančiųjų sąrašas jau dabar labai ilgas. ;) Pamokos antradieniais ir ketvirtadieniais 20.30 val.

 

 

 

 

 

Gauk WHAT THE HOP į savo el. pašto dėžutę
Kategorijos:

Žymės: