What the Hop is Happening? Sep’12, #1

what-the-hop-is-happening

Pradedam naują rubriką–naujienlaiškį Hoppers’ bloge. Video, muzika, festivaliai, konkursai, vakarėliai, įdomūs faktai ir kitos naujienos – viskas, kas susiję su lindyhopu. Kartą per mėnesį ir vienoje vietoje! Taigi, naujienlaiškis Nr.1.

Naujienos Lietuvoje
Hoppers’ dance studio

Jau įsivažiavo prasidėjęs sezonas. Džiaugiamės, kad dauguma grįžo pailsėję, pasiilgę ir net patobulėję, arba tiesiog grįžo.

  • Renkama nauja lindyhopo vyresniųjų grupė, skirta tiems, kam virš 30 metų. Pamokos vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val. iškart po darbų. Taigi, jeigu turite pažįstamų, draugų ar kolegų, kurie norėtų prisijungti, tačiau mokytis atskirai nuo jaunimo, labai prašome perduoti jiems šią informaciją.
  • Renkama nauja autentiško džiazo grupė pažengusiems pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 20 val. Pamokas ves Pamela.
  • Renkama dar viena naujokų grupė B(3) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 21 val.
  • Kiekvieną penktadienį Hoppers’ šokių studijoje vyksta Social vakarai. Durys – 21.00 val. Paskutinė daina – 24.00 val. Come lindyhoppin’ or get out!
  • Spalio pirmą penktadienį vyks ypatingas Social vakaras, kurio metu vesime viktoriną apie lindyhopą. Daugiau informacijos paskelbsime vėliau.
  • IV-asis Lindyhopo poros konkursas Lindy Hop Classic Couples 2012 (LHCC) įvyks lapkričio 17 d. Metas ieškotis partnerio, dainos ir ruošti savo pasirodymą. Daugiau informacijos rugsėjo 25 d.
Lindyhopas Kaune

Jei turite draugų Kaune, kurie privalo išmokti šokti lindyhopą, visa informacija www.sokis.lt puslapyje. Penktadieniais pamokas veda Martynas ir Eglė arba Arnas ir Pamela.

Naujos grupės Facebook.com

Vilnius Lindy Hop Community
Ieškau šokių partnerio

Šokbaris

Šokbaris (Šermukšnių g. 4A, Vilnius) jau veikia ir laukia lindyhoperių kiekvieną trečiadienį nuo 21 val.

Įvairūs video
International Lindy Hop Championships

Rugpjūčio mėn. paskutinį savaitgalį Vašingtone, JAV, įvyko V-asis Tarptautinis lindyhopo čempionatas – International Lindy Hop Championships (ILHC). Tai labiausiai vertinamas lindyhopo čempionatas visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite www.ilhc.com, o mes jums pateikiame geriausius pasirodymus:

Todd ir Ramona – 1 vieta Classic rungtyje.
Atkreipkite dėmesį, kokį dramblį jie padarė nuo 2:10 min.

Thomas ir Annie – 1 vieta Showcase rungtyje.

William ir Maeva – 2 vieta Showcase rungtyje.
Kaip visada nerealus vaidinimas ir greitis.

Invitational Strictly Lindy – Finalai.
Geriausi šokėjai, kurie pakviesti organizatorių.

Swingin’ Air Force – 2 vieta tarp komandų.

Daugiau video LindyLibrary arba PatrickandNatasha youtube kanaluose.

Frankie Manning

Turbūt visi surinkti video, kuriuos galima rasti internete kartu su Frankie Manning, garsiausiu visų laikų lindyhoperiu, yra sudėti Bobby White III blogo įraše.

Sh*t Lindy Hoppers Say

Lindy Hop Baby

Max ir Alice

Vienas geriausių pasaulio lindyhoperių Max Pitruzzella šoka su Alice Mei Montpellier SwingJammerz Festivalyje 2011 metais.

Festivaliai, į kuriuos verta važiuoti
Lindy Shock

2012 spalio 31 – lapkričio 4 d. Budapešte (Vengrija) vyksiantis Lindy Shock yra didžiausias lindyhopo festivalis Europoje. Visi vakarėliai, konkursai ir kai kurios pamokos vyksta dvejuose sujungtuose laivuose Dunojaus upėje. Vieną naktį vakarėlis vyksta plaukiant upe. Pernai festivalis pritraukė virš 800 lindyhoperių, šiemet laukiama virš 1100. Deja, visi bilietai jau parduoti, nebent pakliūtumėt į vėlyvus vakarėlius, kur galima įeiti tik nuo 1.00 val. nakties ir šokti iki 6.00 val. ryto. Beje, šiemet Martynas ir Eglė Lindy Shock’e bus vieni iš mokytojų!

Dragon Swing

2012 lapkričio 21–25 d. Krokuvoje (Lenkija) vyks trečiasis Dragon Swing festivalis, kuriame jau antrą kartą pamokas ves Martynas ir Eglė. Vienas artimesnių lietuviams festivalių, kur automobiliu galima nuvažiuoti per 12–14 val. Be to, ir lenkiškos kainos nesikandžioja. Į šį festivalį galite laimėti pakvietimą, sudalyvaudami LindyHopMoves.com ir Dragon Swing organizuojamame konkurse. Jeigu nuspręsite važiuoti ir ieškosite kompanijos, kreipkitės į Martyną Stonį, kuris suves su jau važiuoti nutarusiais lietuviais.

Ljubljana SweetSwing Festival

2013 kovo 14–17 d. Liublijanoje (Slovėnija) jau septintą kartą vyks Ljubljana SweetSwing Festival (LSSF). Nežinia kodėl lietuviams taip artimi ir draugiški slovėnai organizuoja labai jaukų ir smagų festivalį. Jau kelis metus gausi lietuvių delegacija vyksta į Liublijaną, todėl ateinantys metai neturėtų būti kitokie. Trys poros mokytojų ves ne tik lindyhopo, bet ir balboa šokių pamokas, todėl ypač rekomenduojame vykti balboa mėgėjams. Festivalyje gros labiausiai svinguojantis bendas Europoje – Gentlemen & Gangsters, taip pat mūsų lietuviškasis Home Jazz Five. Slovėniškos kainos irgi nesikandžioja.


Kategorijos:

Žymės:

There is one comment

Comments are closed.