What the Hop? Dec’16

What the Hop-

Hoppers’ dance studio

Kuo šalčiau lauke, tuo labiau šokiai sušildo Jūsų dieną!

  • Renkame naują ir, gali būti, paskutinę Lindyhopo naujokų grupę šį sezoną. Suplanuotas laikas – antradieniais ir ketvirtadieniais 20.30 val. su Hoppers’ šokių studijos įkūrėjais Martynu Stoniu ir Egle Regelskis. Planuojame pradėti nuo vasario 2 d.
  • Niekas nesikeičia – visose pažengusiųjų Lindyhopo, Balboa ir Collegiate Shag’o grupėse yra laukiančiųjų merginų sąrašas. Todėl, jeigu esi vaikinas arba tiesiog nori lyderiauti, prisijunk. Poros taip pat laukiamos. Daugiau info
  • Pažengusiųjų grupė su Egle Regelskis tobulėja ir jam‘ina kiekvieną pamoką pirmadieniais ir trečiadieniais 19.30 val. #solojazzpower
  • Prisijunk į Ladies Chorus Line 8 pamokų kursą su Elze Višnevskyte sausio mėn. antradieniais ir ketvirtadieniais 20.30 val. Daugiau info
  • Kalėdinis lindyhopo social’as šį penktadienį, gruodžio 16 d., Hoppers’ šokių studijoje. Daugiau info mūsų Facebook puslapyje.
  • 30 Second Swing Dance Showcase 2017 grįžta ir įvyks kovo 18d., šeštadienį, gyvos muzikos klube Tamsta.

30 Second Swing Dance Showcase 2017

2016-30-sec-1920x1080

30SSDS šį sezoną vyks kovo 18 d., šeštadienį, gyvos muzikos klube TAMSTA. Prisijunk prie Facebook renginio, sek informaciją, dalyvauk ir būk žvaigždė.

Seni ir nauji geri video

Remy Kouakou Kouame pasakoja apie šį klipą savo interviu The Track podcast’e. Pasirodo, kad Remy nebuvo šokęs solo džiazo iki šio klipo, į kurį jį pasikvietė Ryan Francois. Todėl, jeigu esi matęs šį klipą, pažiūrėsi kitomis akimis. O jeigu nesi matęs, tai pažiūrėk, atvips žandikaulis.

Turbūt geriausias visų laikų Mannequin Challenge. Geriausias, nes jame yra lindyhopas ;D

Lapkričio pabaigoje Krokuvoje vykusio Dragon Swing festivalio J’n’J konkurso finale šoko ir mūsų Austėja Žalalytė. Pažiūrėk ir dėl jos, ir dėl to, kaip šoka jaunieji Europos talentai.

Ladies Chorus Line

Sausio mėn. vyks 8 pamokų autentiško džiazo kursas su Elze Višnevskyte. Tik merginoms ir tik patyrusioms (bent šiek tiek).

LCL

LHCC 2016 video

Visus LHCC 2016 metų video rasi čia. O nugalėtojų ir svečių pasirodymai žemiau.

Pirmieji savo pasirodymą atliko ir OPEN divizioną laimėjo Smiltys ir Saulė iš Kauno.

Pirmieji Advanced divizione pasirodė ir irgi 1 vietą užėmė (taip pat iš Kauno) Marius ir Martyna.

Jau legendinis LHCC MC Eglės Regelskis intro pasirodymas.

Daugiausiai publikos simpatijų sulaukė Kristijonas ir Elzė.

Shageriai padarė pasirodymą pagal gyvą muziką, kurią atliko The Schwings band feat. Migloko.

Visiškai nesurežisuotas pašėlęs autentiško džiazo grupės jam’as ir MAMA STEW rutina.

Kartu su The Schwings Band muzikantais Lazy River dainą atliko ir tap’o improvizaciją atliko svečias iš Australijos Thomas Wadelton.

Martynas ir Pamela vakaro metu pristatė naują pasirodymą

PARTNERS

Sausio 6 ir 7 d. | Vasario 26 d.

15392868_10154873823047948_8775112319704844313_o

Nuotaikingas lindyhopas, staiga atsidūręs naujoje, šiuolaikinio šokio šviesoje, jam neįprastoje muzikoje ir penkių jaunų šio šokio entuziastų rankose tapo šiuolaikinio lindyhopo spektakliu “Partners”.

“Mes visi su skirtingomis šokių patirtimis atėjom ir susitikom lindyhope, šis šokis mums yra be galo artimas, tačiau kurdami darbą “Partners”, norėjome parodyti, kad šis šokis nėra vienpusiškas, jog juo galime kalbėti ne tik apie linksmus, bet ir apie skaudžius dalykus. Norime išeiti iš retro, vintažinės kultūros rėmų, net kiek nutolti nuo svingo muzikos ir priartėti prie grynos formos, istorijos pasakojimo judesiu. Šią formą kūrėmė derindami kitokią muziką, tylą ir judesį bei šiuolaikinio šokio idėjas” – apie spektaklio gimimą kalba viena jo autorių ir atlikėjų Elzė Višnevskytė

Gauk WHAT THE HOP į savo el. pašto dėžutę
Kategorijos:

Žymės: