Treniruokis ir kurk pasirodymą Swing at Spring 2018 renginiui

Prisijunk prie kitų šokėjų, kurie nori tobulėti ne tik social šokyje, bet ir sudalyvauti pasirodyme .

Komanda
Mes ieškome šokėjų, kurie nori tobulėti kartu, sugebėtų palaikyti vieni kitus, norėtų šokti daugiau ir stipriau, nebijo iššūkių bei turi motyvacijos šokti daugiau ir intensyviau.
Treniruotės
Per jas bus visko: ašarų, pykčio, nusivylimo, daug technikos, šokio analizės, triukų, kūrybos, šlifavimo, prisitaikymo prie kitų komandos narių bei džiaugsmo. Teks mokytis būti ir partneriu, ir komandos nariu.
Konkursai
Turbūt jau aišku, kad tu nori dalyvauti ir išbandyti save visur: konkursuose, pasirodymuose, jam’uose. Ir negali būti atsikalbinėjimų, kad nenoriu. Vienintelis būdas tobulėti yra daryti.
Partneris Partneris
Tu turi ateiti su partneriu, kuris yra tiek pat motyvuotas bei turi tiek pat laiko tobulėti kartu su tavim. Šokti išmokti lengva. Pakeisti asmenines savybes arba prioritetus daug sunkiau. Todėl susirask tinkamą partnerį.
Kelionės
Su laiku, komanda gali ir turbūt važiuos į vakarėlius ar festivalius už Vilniaus ribų. Jūs motyvuosite kitus šokėjus dirbti ir tobulėti. Jūs parodysite kitiems, koks fainas šokis yra lindyhopas ir kaip smagu jums jį šokti.

Mes patys ir mūsų mokiniai – visa bendruomenė – esame fantastiški social šokėjai. Mokame šokti pagal įvairaus tempo muziką, su mumis šokti patogu ir smagu. Tačiau lindyhopas turi ir kitą – šou pusę. Todėl šį sezoną ieškome žmonių, kurie nori turėti ką parodyti ir tai parodyti užtikrintai ir gražiai. Treniruotės (taip, ne pamokos) skirtos konkursams bei pasirodymams pasiruošti. Visa ta dalis, ko nedarome per įprastas pamokas.


O tai kaip su social lindyhopu?

Būtų idealu, jeigu lankytum ir įprastas pamokas, ir LH TEAM treniruotes. Dar geriau, jeigu šoktum autentišką džiazą, Balboa, Collegiate Shag’ą ir bliuzą. Šitaip tobulėsi daug greičiau negu kiti. Bet, turbūt visur nesuspėsi. Pasirink tiek, kiek galėtum aprėpti ;)

  • LH TEAM
  • antradieniais ir ketvirtadieniais 20.30 val.
  • pamokos trukmė – 1 val.
  • What a Jazz šokių studija
  • Kalvarijų g. 24a, Vilnius
  • mokytojai: Martynas Stonys ir Elzė Višnevskytė
  • 8 pamokos nuo vasario 27 d.

PAMOKŲ KAINOS

Lindyhopas / Balboa / Bliuzas / Col. Shag
X
X
2X
2X
Autentiškas džiazas / Swing Kids
X
X
X
Viso pamokų per mėnesį
8
8
16
16
24
Mėnesio pamokų kaina žmogui, €
50
40
70
75
95
Nuolaida studentams ir moksleiviams:10% nuolaida visoms reguliarioms pamokoms nuo lapkričio mėn.
Nuolaida netaikoma SWING KIDS, penktadienio ir privačioms pamokoms

 

DĖĖ-ME-SIO!

Registruojantis prašome užpildyti visus punktus, pažymėtus žvaigždute (*).
Jei turite šokių partnerį (-ę), būtinai nurodykite jo (jos) vardą bei pavardę. Atminkite, kad jūsų partneris (-ė) taip pat turi užpildyti šią registracijos formą.
Per pamokas didžiąją dalį laiko šoksite su savo partneriu!
Registruojantis sutinkate, kad jūsų el. paštas gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Įsipareigojame neatskleisti registracijoje pateiktų asmens duomenų jokioms kitoms trečiosioms šalims.