SHAG that thing #4

Sausio 19 - 20 d. | 5dienis - 6dienis

20.00 - 21.30 | 12.00 - 13.30

Kalvarijų g. 24a, Ibrahim pasažas, 3 aukštas

€15 - €20

SHAG that thing yra Collegiate Shag’o seminaras, norintiems išmokti šokti nuo pagrindų. Pritaikyta nešokusiems visai, bet labai tinka ir sveikintina jau turintiems svingo šokių patirties. Dvi dienos pamokų po 1.5 h išmokys Jus vesti/sekti partnerį, girdėti ir suprasti svingo muziką, pagrindiniai žingsneliai ir jų variacijos pasidarys tokie natūralūs, kad mistika bus kitiems Jus stebint šokių aikštelėje. Ką bekalbėti apie tai, kad tikrai nustebsite, kaip gera yra pradėti savaitgalio dieną su šokiais.

Collegiate Shag’as – miglotos istorijos svingo šokis, kuris ypatingai populiarus buvo tarp jaunų žmonių ankstyvais 30-aisiais ir 40-aisiais. Iš kitų svingo eros šokių išsiskiria ypatingu footwork’u, kuris iškart patraukia akį šokant pagal greitesnę muziką. Ateik ir pamiklink savo kojas šiuo energingu šokiu!

Nežinome, kaip paaiškinti ir apibūdinti tą jausmą, kai šokame Shag’ą. Esame iš širdies lindihoperiai, tačiau būna (dažnų) akimirkų, kai Shag’as tiesiog ‘pramuša’ ir nebeturime, kur dėtis, kaip tik pamiklinti kojeles. Taip, Shag’as išvargina. Bet ir taip, nerealiai daug džiaugsmo suteikia. Tai tiesiog kitas svingo šokis. Norime, kad Vilniuje būtų daugiau šokėjų, galinčių paįvairinti šokių aikštelę Shag’u, kad ir patys galėtume daugiau šokti ir dalintis idėjomis, ir kad užgrojus greitesnei dainai žmonės neišsigąstų ir ‘persijungtų’ į Shag’o režimą. Ateikite ir patirsite patys.
Arnas Razgūnas ir Eglė Nemickaitė

  • NAUJOKAMS
  • Laikas: sausio 19 – 20 d. (penktadienis ir šeštadienis)
  • Mokytojai: Artūras Kisielius ir Rūta Bakučionytė
  • Vieta: What a Jazz šokių studija
  • Penktadienis 20.00 – 21.30
  • Šeštadienis 12.00 – 13.30

KAINA, €


15

Užsiregistravusiems ir susimokėjusiems pavedimu arba grynais studijoje iki sausio 15 d.


20

Užsiregistravusiems ir mokant sausio 16 – 19 d.


BONUS*

sausio 22, 24, 29 ir 31d. Collegiate Shag B+ grupės pamokos nemokamai

*visiems seminaro dalyviams prisijungsiantiems (patvirtinus registraciją) prie Collegiate Shag B+ grupės (pirmadieniais trečiadieniais 20,30 val.) nuo vasario mėn.

 

 

FRIDAY JAMBOREE

Daugiau info